Remote Presentations @ IETF105

Sunday

Day Time Working Group Room Presenter
Sunday 1400-1600 hackathon Centre Ville Loganaden Velvindron

Monday

Day Time Working Group Room Presenter
Monday 0900-1910 anrw Centreville Sathiya Kumaran Mani
Monday 1000-1100 capport Duluth Brian Shields
Monday 1000-1200 bmwg Notre Dame Maciek Konstantynowicz
Monday 1000-1200 bmwg Notre Dame Raphael Vicente Rosa
Monday 1000-1200 bmwg Notre Dame Vratko Polak
Monday 1000-1200 rtgwg Place du Canada Donald Eastlake
Monday 1330-1530 6lo Sainte-Catherine Charlie Perkins
Monday 1330-1530 lsr Duluth Huaimo Chen
Monday 1330-1530 netmod Viger Alex Clemm
Monday 1550-1750 mptcp Place du Canada Viet Hoang Tran
Monday 1550-1750 netmod Duluth Ran Tao
Monday 1550-1750 ntp Notre Dame Fernando Gont

Tuesday

Day Time Working Group Room Presenter
Tuesday 1000-1200 dnsop Viger Matthijs Mekking
Tuesday 1000-1200 hrpc Centre Ville Juan Carlos de Martin
Tuesday 1000-1200 hrpc Centre Ville Niels ten Oever
Tuesday 1000-1200 rtgwg Laurier Oscar González de Dios
Tuesday 1330-1500 gaia Duluth Chris Ritzo
Tuesday 1330-1500 gaia Duluth Kurtis Heimerl
Tuesday 1330-1500 gaia Duluth Matthew Rantanen
Tuesday 1330-1500 gaia Duluth Mirjam Kühne
Tuesday 1330-1500 gaia Duluth Roger Baig Viñas
Tuesday 1330-1500 lamps Van Horne Hendrik Brockhaus
Tuesday 1520-1650 rum Notre Dame Henning Schulzrinne

Wednesday

Day Time Working Group Room Presenter
Wednesday 1000-1200 dots Centre Ville Tirumaleswar Reddy
Wednesday 1000-1200 opsawg Duluth Dan Wing
Wednesday 1000-1200 opsawg Duluth Haoyu Song
Wednesday 1000-1200 opsawg Duluth Mickey Spiegel
Wednesday 1000-1200 opsawg Duluth Oscar Gonzalez de Dios
Wednesday 1000-1200 roll Sainte-Catherine Rahul Arvind Jadhav
Wednesday 1330-1530 bier Sainte-Catherine Mike McBride
Wednesday 1330-1530 detnet Centre Ville Balazs Varga
Wednesday 1330-1530 emu Notre Dame John Mattsson
Wednesday 1330-1530 emu Notre Dame Tuomas Aura
Wednesday 1330-1530 idr Duluth Jun Hun
Wednesday 1330-1530 pearg Laurier Fernando Gont
Wednesday 1330-1530 t2trg Viger Chinn Hwa LIM
Wednesday 1330-1530 t2trg Viger Matthias Kovatsch
Wednesday 1550-1650 babel Sainte-Catherine Baptiste Jonglez
Wednesday 1550-1650 calext Notre Dame Bron Gondwana
Wednesday 1710-1950 plenary Place du Canada Peter Van Roste

Thursday

Day Time Working Group Room Presenter
Thursday 1000-1200 alto Notre Dame Kai Gao
Thursday 1000-1200 core Duluth Esko Dijk
Thursday 1000-1200 i2nsf Sainte-Catherine Gabriel López
Thursday 1000-1200 lsvr Viger Randy Bush
Thursday 1000-1200 pce Centre Ville huaimo chen
Thursday 1000-1200 regext Van Horne Antoin Verschuren
Thursday 1000-1200 regext Van Horne Joseph Yee
Thursday 1330-1530 coinrg Viger Jesper Eriksson
Thursday 1330-1530 nfsv4 Sainte-Catherine Spencer Shepler
Thursday 1330-1530 pim Notre Dame Mike McBride
Thursday 1330-1530 tcpm Centre Ville Kent Watsen
Thursday 1330-1530 tcpm Centre Ville Praveen Balasubramanian
Thursday 1330-1530 tcpm Centre Ville Wesley Eddy
Thursday 1550-1720 cfrg Place du Canada Leo Perrin
Thursday 1550-1720 dprive Viger Han Zhang
Thursday 1550-1720 dprive Viger Sara Dickinson
Thursday 1550-1720 mboned Notre Dame Charlie Perkins
Thursday 1550-1720 tsvarea Centre Ville Robin Marx
Thursday 1740-1910 6tisch Duluth Tengfei Chang
Thursday 1740-1910 6tisch Duluth Thomas Watteyne
Thursday 1740-1910 nmrg Viger Alex Clemm
Thursday 1740-1910 nmrg Viger Arthur Jacobs
Thursday 1740-1910 rmcat Sainte-Catherine Xiaoqing Zhu

Friday

Day Time Working Group Room Presenter
Friday 1000-1200 dtn Notre Dame Andrew Haberman
Friday 1000-1200 idr Viger Huaimo Chen
Friday 1000-1200 lpwan Van Horne Alexander Pelov
Friday 1000-1200 maprg Place du Canada Yo-Der Song
Friday 1000-1200 nwcrg Sainte-Catherine Francois Michel
Friday 1220-1350 jmap Notre Dame Bron Gondwana
Friday 1220-1350 jmap Notre Dame Raphael Ouazana